MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstolar 13093065

nr 1309 3065

Karmstolar

ett par, Gustaviansk stil

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 24 februari 2020
kl 18:32:15

17/2 22:07:36 1      Vinnande bud

Den Gustavianska stilen